| typu | Maszyna do formowania rolki ramy okiennej |
|---|---|
| Użycie | Framuga |
| Pojemność | 10 m / min |
| Grubość | 1,5-2,5 mm |
| Długość | Wszelkie |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Oszklone urządzenia do formowania rolek |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| robienie meriodu | 45 dni |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Wykorzystanie | dach |
|---|---|
| Materiał | stal malowana |
| Rodzaj | formowanie na zimno |
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Oszklone urządzenia do formowania rolek |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| robienie meriodu | 45 dni |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Stosowanie | Czapka grzbietowa |
|---|---|
| Typ | formowanie na zimno |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 4m/min |
| Długość | 8,1 mln |
| Użycie | dach i ścianę |
|---|---|
| typu | formowanie na zimno |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Oem | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Certyfikat | CE ISO |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, serwis na cały okres użytkowania. |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 30dni |