| typu | 0,4 - 0,8 mm grubości Maszyna do formowania rolek ściennych do ogrodu, hotel |
|---|---|
| Użycie | Ściana |
| Moc maszyny | 4 + 4KW |
| Prędkość | 15-20 m / min |
| Pracownik | 1-2only |
| Grubość | 250mm |
|---|---|
| szerokość arkusza | 1000 mm |
| grubość arkusza | 0,3-0,6 mm |
| Kolor | organe |
| Używane | Nowy |
| Materiał rolki | 45 # stal wysokiej jakości |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,8 mm |
| Droga jazdy | Pojedynczy łańcuch o przekątnej 1,2 cala; |
| material width | 1000mm |
|---|---|
| roller stations | 12 rows |
| machine color | blue/red(as your requirement) |
| material thickness | 0.3-0.7mm |
| speed | 0-15m/min |
| Średnica wałka rolkowego | 80mm |
|---|---|
| rolki | 14Stacje |
| Struktura | Typ stojaka |
| Materiał ostrza | Cr12 |
| Władza | 15+5,5KW |
| Główny materiał walcowania | Cr12 |
|---|---|
| Wał | 45# stal |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
| rolki | 14Stacje |
| Materiał ostrza | Cr12 |
| Typ materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| składniki | kolorowy stelaż do wyładunku z blachy stalowej, zespół tektury falistej (prasa do płytek), jednostka |
|---|---|
| rozmiar pianki | 36000 mm × 3000 mm × 2800 mm |
| Zasilanie | AC 380 V / 50 Hz |
| Grubość | 0,3 - 0,6 mm |
| Elektryczny układ sterowania | PLC przyjmuje ekran dotykowy, a przetwornica częstotliwości przyjmuje taida. |
| MaterialType | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 22 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 10/12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |