| Szerokość | 1250 mm |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Nóż | w miarę potrzeb |
| Moc | 3 + 3KW |
| Prędkość | 8-10 m / min |
| Wymiar instalacyjny | 28000 * 2500 * 2500 mm |
|---|---|
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy |
| Całkowity | 25 kW |
| prędkość produkcji | 0-5 m / min |
| Opracowana szerokość | 1000 mm |
| prędkość produkcji | 0-5 m / min |
|---|---|
| Opracowana szerokość | 1200 mm |
| Grubość produktu | 50-250 mm |
| Kolor | Niebieski |
| Używane | Nowy |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
|---|---|
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Główny materiał walcowania | Cr12 |
| Materiał ostrza | Cr12 |
| Władza | 15+5,5KW |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 11/12 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 18/19 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12/15 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |