| Wałek i wałek | 45 # Stal z chromowaną obróbką |
|---|---|
| Nóż | Cr12 |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Prędkość | 30m/min |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Długość cięcia | Nastawny |
|---|---|
| Stacje rolkowe | 10-13 stacji |
| Materiał wału | 45# stal |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Waga | 2,8 T |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 45m/min |
| Moc | 5,5 + 3 kW |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Typ | lekka maszyna do tworzenia rolki na kielę |
| Grubość | 0,8-1,8 mm |
| Pojemność | 0-35 m/min |
| Moc | 21,5kw |
| Stosowanie | stadnina i tor! |
|---|---|
| Pojemność | 15-45m/min |
| funkcja | nieprzerwane cięcie |
| odwieźć | łożysko |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
|---|---|
| Materiał | Cewka stalowa |
| Waga | 2,8 T |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy (konfigurowalne) |
| Stacje rolkowe | 10 stacji |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 40m/min |
| Profil | zwyczaj |
| Funkcja | cięcie torów |
| Materiał | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Grubość | 0,5 mm |
| Prędkość | 25m/min |
| Funkcja | Łatwa operacja |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Moc | 17kW |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| Stosowanie | Budynki |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |