| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 20m/min |
| Ciężar maszyny | 8.7 |
| rolki | 45# stal |
| Rodzaj | Sprzęt do formowania rolki arkuszy dachowych |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Materiał | PPGI GI 1,5 mm |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| Stacje rolkowe | 32 stacje rolkowe |
| Packaging Details | 1.Main roll forming machine and un-coiler is nude packing (If you need, we can also packed it with water-proof plastic) 2. PLC control system and motor pump are packed with water proof paper,spare parts in carton box. 3.One set of machine needs a 40' con |
| Delivery Time | 30 work days |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazury |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 2m / min |
| Odpowiedni materiał | gi / ppgi / aluminium |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| Użycie | dach |
| materiał | PPGI GI |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |