| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 20m/min |
| Ciężar maszyny | 3,5t |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10m/min |
| ciężar maszyny | 6,3T |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 3.1T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-4m/min |
| ciężar maszyny | 4,5T |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 4m/min |
| ciężar maszyny | 4,5T |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10 m / min |
| Ciężar maszyny | 3.1 T. |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 18 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |