| Odpowiedni materiał | GI PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Waga | 2,5 T |
| Materiał rolek | Cr12 |
| Aplikacja | System suchej zabudowy |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazurą dachową ze stali |
|---|---|
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| szerokość | 1250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 14Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górny: 12 stacji; W dół: 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania dachówek |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Odpowiedni rynek | Europa i Ameryka |
| Materiał | PPGI |
| Napięcie | 380 V lub dostosowane |
| Pracownik | Tylko 1 |