| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| materiał | PPGI |
| szerokość | 1000mm |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| dożywotni | ponad 10 lat |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 8-10m/min |
| Ciężar maszyny | 1,6 T |
| rolki | 45# stal |
| Typ | maszyna do formowania rolek |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 11 stacji; W dół: 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Taśma materiałowa | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1219 MM |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |