| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania rolek z oszklonej blachy falistej |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| SZEROKOŚĆ SUROWCA | 1220 mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| typu | maszyna do formowania podwójnego arkusza zadaszenia i ścianek |
|---|---|
| Szerokość | 1000MM |
| rolki | 15 rzędów w dół 16 rzędów |
| łańcuch | 1 cal |
| H stal | 400 mm |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Type | Roofing Sheet Metal Roll Forming Machine |
|---|---|
| material width | 1250mm |
| thicknes | 0.3-0.6mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| materiał | PPGI |
| szerokość | 1000mm |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| dożywotni | ponad 10 lat |
| type | cold roll forming machine |
|---|---|
| Usage | roof and wall |
| Feature | self lock |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 20m/min |
| Ciężar maszyny | 3,5t |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Port załadunku | Port Tiencin |