| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Szerokość | 1250 |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| rolki | 11 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Zasady płatności | 30% depozytu TT z góry, saldo do zapłaty przed dostawą. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Chinach |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Numer modelu | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowych |
|---|---|
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Prędkość pracy | 8-10 m / min |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w kartonowe pudełko |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,7 mm |
| Stosowanie | Dach |
| Napięcie | 380 V lub dostosowane |
| Moc | 4+4kW |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10 m / min |
| Ciężar maszyny | 3.1 T. |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |