| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
|---|---|
| Kod Hs | 8462219000 |
| Moc silnika głównego | 4 kW |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Średnica wału głównego | 70 mm |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
|---|---|
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Port załadunku | Port Tiencin |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3 fazy |
|---|---|
| Tłuszcz tworzący rolki | 0,3-0,8 mm |
| Port eksportowy | Port Tianjin lub inny chiński port |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Stacja hydrauliczna | 5,5 KW, 46# Olej hydrauliczny |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Władza | 4+4KW |
|---|---|
| Struktura | Typ stojaka |
| Szybkość formowania | 10 m/min |
| rolki | 3 stacje |
| Średnica wałka rolkowego | 80mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 1,6-2 mm |
| Prędkość | 10 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |