| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,8-1,2 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1005 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Usage | Roof and wall |
|---|---|
| Material | PPGI, GI |
| Operation | Need 1 person |
| Capacity | 2-10m/min |
| Weight | 6T |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
|---|---|
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Materiał tnący | Cr12 |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 18Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 10/12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12/15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szerokość materiału | Dostosowywalne do potrzeb |
|---|---|
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Władza | 11+7,5kw |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |