| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| typu | Niestandardowe |
| Długość | Niestandardowe |
| materiał | DX51 |
| Pojemność | 10 m / min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| material | DX51 |
|---|---|
| width | 333 |
| life time | 10 years |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Użycie | strażnicy |
|---|---|
| materiał | żołnierz amerykański |
| Grubość | 3-4mm |
| Moc | 380V |
| bezpłatna gwarancja | 1 rok |
| Stosowanie | dach |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 5,6t |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Napięcie | 380V 50HZ 3 fazy |
|---|---|
| materiał | Blacha stalowa ocynkowana / kolor |
| Wał | 75mm, solidny |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Czas dostawy | 30dni |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Zasady płatności | 30% depozytu TT z góry, saldo do zapłaty przed dostawą. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Chinach |
| Użycie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| Władza | 4+4KW |
| Waga | 5-6T |
| Długość | 7-8 m |