| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek paneli dachowych 1100 mm typu russia; |
|---|---|
| Szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-10 m / min |
| Ciężar maszyny | 3.1 T. |
| rolki | 45 # stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| type | Roof Panel Roll Forming Machine With Hydraulic Cutting |
|---|---|
| rollers | 20 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Szerokość | 1250 |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| typu | Oszklone maszyny do formowania rolki do płytek |
|---|---|
| Szerokość | 1250 |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4 m / min |
| Wymiar | 7,5 * 1,5 * 1,2 m |
| Typ | glazurowana maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Szerokość | 1200 |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2m |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 14Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |