| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Modelu | HC30 |
|---|---|
| typu | formowanie na zimno |
| Nazwa płytki | Bambus |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| type | Electric Control Standing Seam Metal Roof Machine |
|---|---|
| rollers | 19 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| typu | Maszyna do formowania kafli do łuków łańcuchowych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 6,7 * 1,6 * 1,3 m |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 14Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania płytek |
| Używać | dach |
| Moc (w) | 5,5+7,5 kW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
|---|---|
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| Pojemność | 10-15m/min |
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| za pomocą | Rura spustowa |