| rolki | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Transmisja | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| moc | 4 + 4 Kw |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek paneli dachowych 1100 mm typu russia; |
|---|---|
| Szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 11 stacji; W dół: 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Materiał | PPGI, GI |
| Operacja | Potrzebna 1 osoba |
| Pojemność | 2-10m/min |
| Waga | 6T |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Materiał | PPGI, GI |
| Operacja | Potrzebujesz 1 osoby |
| Pojemność | 2-10 m / min |
| waga | 6T |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |