| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania płytek |
| Używać | dach |
| Moc (w) | 5,5+7,5 kW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| typu | Niestandardowe |
| Długość | Niestandardowe |
| materiał | DX51 |
| Pojemność | 10 m / min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Materiał | DX51 52 53 |
|---|---|
| Typ | połowa rundy |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Długość | 11M |
| Waga | 5t |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Pojemność | 25m/min |
| Funkcja | cięcie non stop |
| Prowadzić | Łożysko |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Stosowanie | stadnina i tor! |
|---|---|
| Pojemność | 15-45m/min |
| funkcja | nieprzerwane cięcie |
| odwieźć | łożysko |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| materiał | stal malowana |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| wałek | Stal nr 45. |
| Nóż | Cr12 |
| PLC | Delta (przystosowany) |
|---|---|
| Moc silnika | 5,5 kW |
| za pomocą | Rura spustowa |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| za pomocą | Rura spustowa |
|---|---|
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
|---|---|
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| Pojemność | 10-15m/min |
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| za pomocą | Rura spustowa |