| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Tolerancja | +- 1,5 mm |
|---|---|
| Wydajność | 15 m/min |
| ostrze tnące | Stal na formy CR12 z obróbką hartowaną |
| Warunki | Nowy |
| Średnica rolki | 70 mm |
| Średnica rolki | 70 mm |
|---|---|
| Moc hydrauliczna | 4 kW |
| Prędkość robocza | Około 15 metrów / min |
| Cechy | Wysoka wydajność |
| ostrze tnące | Stal na formy CR12 z obróbką hartowaną |
| Używając | Rura spustowa |
|---|---|
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Pojemność | 10-15m/min |
| Materiał rolki | CR12 |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Materiał rolki | Cr12 |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
| za pomocą | Rura spustowa |
|---|---|
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| Pojemność | 10-15m/min |
| Potrzeba kontenera | 1x40 GP |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |