| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| typu | Automatyczne |
| System sterowania | Sterownik PLC |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,8-1,2 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1005 mm |
| Cechy | Innowacyjny projekt sprzętu spustowego |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Pojemność | 10-15m/min |
| za pomocą | Rura spustowa |
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 400 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | Cięcie piłą muchową |
| Prędkość | 8-10m/min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Zatwierdzenie | ISO |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | HRB60 lub odpowiednik |
| Grubość materiału | 0,2-0,6 mm |
| wałek | Wysokiej jakości stal 45 # |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w kartonowe pudełko |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 165 mm |