| Tolerancja | +- 1,5 mm |
|---|---|
| Struktura linii | Rama typu portalowego, stal A3 |
| kucie metoda formowania | kucie formy |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Prędkość robocza | Około 15 metrów / min |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 333 mm |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
|---|---|
| Wymiar maszyny | 11,8 m x 0,78 m x 1,2 m |
| Rama bazowa | Stal 350H |
| Grubość materiału | 0,45-0,6 mm |
| Moc silnika | 5,5 kW |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szerokość | 1250 mm |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Moc | 380V |
| Ciąć | Hydrauliczne |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |