| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowa |
|---|---|
| Stosowanie | Dach i ściana |
| Pojemność | 15 m / min |
| Imię | falista dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek 380v |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 11 stacji; W dół: 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| type | Double Layer Roll Forming Machine |
|---|---|
| Usage | roof |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Czas życia | 30 lat |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| typu | Maszyna do formowania zwojów dwuwarstwowych |
|---|---|
| Użycie | dach |
| materiał | PPGI GI |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |