| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| transduktor | Delta |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania rolek paneli ściennych |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
| Całkowita moc | 4+4KW |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Port załadunku | Port Tiencin |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Port załadunku | Port Tiencin |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |
|---|---|
| Władza | 11+7,5kw |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Stacje rolkowe | 18-20 Stacje |
| Długość cięcia | Można ustawić w panelu sterowania |
| color | blue |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Type | 0.4 - 0.8mm Thickness Wall Panel Roll Forming Machine For Garden , Hotel |
|---|---|
| Usage | Wall |
| Machine power | 4+4KW |
| Speed | 15-20m/min |
| Worker | 1-2only |