| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Ciężar maszyny | 4.5T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Maszyna do formowania taśm dachowych |
| Nazwa | Maszyna do formowania rolek roletowych 0,6 mm High Speed 380v |
|---|---|
| słowo kluczowe | maszyna do zwijania drzwi żaluzjowych |
| grubość | 0,6 mm |
| Dostarczać | 380V |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w kartonowe pudełko |
| Color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30 sets |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
|---|---|
| Materiał ostrza | Cr12 |
| Średnica wałka rolkowego | 50 mm |
| rolki | 14Stacje |
| Władza | 4+4KW |
| moc | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| Producing Speed (m/min) | 8-10 |
|---|---|
| Hydraulic station power(KW) | 9 |
| Uncoiler motor power | 2.2 KW |
| Total power | 21.2 KW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | jako twój wymaganie |
|---|---|
| typu | Automatyczne |
| System sterowania | Sterownik PLC |
| metoda cięcia | hydrauliczne cięcie |
| ustanowić rok | od roku 1996 |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3 fazy |
|---|---|
| Tryb pracy | Przycisk + ekran dotykowy Panasonic/Delta |
| Port eksportowy | Port Tianjin lub inny chiński port |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Tłuszcz tworzący rolki | 0,3-0,8 mm |
| Coil width | 1220mm |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| Speed | 20m/min |
| Roll material | No.45 steel |
| Weight | 4T |