| Moc (W) | 5.5KW |
|---|---|
| Gwarancja | 18 miesięcy |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Kod Hs | 8462219000 |
| Tolerancja długości cięcia | ± 1 mm |
|---|---|
| Efektywna szerokość | 1220/1225/1250 mm |
| Ramka | Spawane ze stalową belką H o średnicy 400 mm |
| Silnik | 11+11+5,5KW |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek podłogowych |
| Rodzaj | Automatyczna maszyna do formowania rolek C Purlin |
|---|---|
| Grubość | 2-3 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa | Całe życie |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Typ | Deszczowa woda stalowa bułka do bułki rurowej |
|---|---|
| Tworzywo | DX52/DX53 |
| Szerokość | 333 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton. |
| Delivery Time | 30days |
| type | Shutter Door Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 18 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cutting |
| per month | 30sets |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania dachówek |
| Użycie | Dach |
|---|---|
| Zdolności produkcyjne | 4 m / min |
| Zasięg | 1050 mm |
| Ciężar maszyny | 4.5T |
| Przesyłka | 40GP |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazurą dachową ze stali |
|---|---|
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| szerokość | 1250mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |