| Użycie | strażnicy |
|---|---|
| materiał | żołnierz amerykański |
| Grubość | 3-4mm |
| Moc | 380V |
| bezpłatna gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| materiał | stal kolor |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | Niestandardowe |
| Waga | 7T |
| Długość | 9M |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Pracownicy | 100 |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m / min |
| moc | 4 + 4KW |
| waga | 5-6 t |
| Długość | 7-8 M. |