| Użycie | poręcz |
|---|---|
| Grubość | 2-3mm |
| Stempel | Dostępne |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Zasady płatności | 30% depozytu TT z góry, saldo do zapłaty przed dostawą. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów / miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Wyprodukowano w Chinach |
| Pojemność | 8-10 m / min |
|---|---|
| Czas życia | 15 lat powyżej |
| Moc | 380V lub dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rozmiar | 11*1,5*1,9 m |
|---|---|
| Waga | 9t |
| rynek | Niemcy |
| Wałek | 45 # Stal |
| Pojemność | 15m/min |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szerokość płyty | 1000mmfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', |
|---|---|
| rolki | 18 rzędów |
| moc | 4 + 4KW |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Kolor maszyny | Jak potrzebujesz |
|---|---|
| Odpowiedni materiał | PPGI, aluminium, GI, cynk |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| typu | Automatyczne |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny |