| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 845 mm |
| Stacje rolkowe | 26 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 24 stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 840 mm |
| Stacje rolkowe | 28 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 13/15Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12/15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |