| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | fly saw cutting |
| speed | 8-10m/min |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Typ | Automatyczny |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Woltaż | 380 V, 50 Hz, 3 faza |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Szerokość surowca | 1250mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Speed | 20m/min |
|---|---|
| Length | 12 or more M |
| Power | 4+4KW |
| Thickness | 0.6mm or customized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Suitable market | Asia, European |
|---|---|
| Usage | Wall panel |
| Capacity | 8-10m/min |
| Roller station | 17 rows |
| Material | Steel plate, galvanized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Materiał | Q235 |
|---|---|
| Prędkość | 20 m / min |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | Dożywotni |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |