| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | Stacje 12/17 |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Materiał | PPGI, GI |
| Operacja | Potrzebna 1 osoba |
| Pojemność | 2-10m/min |
| Waga | 6T |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Materiał | PPGI, GI |
| Operacja | Potrzebujesz 1 osoby |
| Pojemność | 2-10 m / min |
| waga | 6T |
| Szerokość materiału | Dostosowywalne do potrzeb |
|---|---|
| typ materiału | Stal galwanizowana |
| napięcie | 380 V/50 Hz/3 fazy |
| Władza | 11+7,5kw |
| Grubość materiału | 1,5-3 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 1,6-2 mm |
| Prędkość | 10 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 1220 mm |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,5-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Efektywna szerokość | 75 mm |
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| Wymiar | 8500 mm * 1200 mm * 1550 mm |
| Całkowita moc | 5,5+4KW |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12/22 Stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |