| Stosowanie | Dach |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 4m/min |
| Zasięg | 1000mm |
| Ciężar maszyny | 4,5t |
| Wysyłka | 40GP |
| Type | Ridge Cap Roll Forming Machine |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Czas dostawy | 30dni |
| kolor | jak potrzebujesz |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| rodzaj | maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Użycie | Studia i ślady |
|---|---|
| typu | zimny Rolka Maszyna do formowania |
| Grubość | 1-2mm |
| Pojemność | 10 m / min |
| Zasilania | 4,5 + 3kw |
| rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
|---|---|
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Orzecznictwo | CE ISO |
| Po wyprzedażach | Inżynierowie dostępni do obsługi za granicą |
| Użycie | dach i ścianę |
|---|---|
| typu | formowanie na zimno |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 20 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |