| Materiał | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 15 m/min |
| Kolor | Niebieski |
| Szerokość | 500 mm |
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
|---|---|
| Szybkość formowania | 8-20m/min |
| Wymiar | 8500 mm * 1200 mm * 1550 mm |
| Całkowita moc | 5,5+4KW |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność | 8-10 m / min |
|---|---|
| Czas życia | 15 lat powyżej |
| Moc | 380V lub dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest nago, panel sterowania jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 60 dni po otrzymaniu uzgodnionej wpłaty. |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Władza | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Przenoszenie | Łańcuch |
| napięcie | 220 V 60 Hz 3 fazy |
| System sterowania | PLC |
| Materiał rolki | 45# stal |
| type | Automatic Glazed Tile Steel Roof Sheet Roll Forming Machine With PLC Control System |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 2-4 m / min |
| Ciężar maszyny | 3.1T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Rolka Maszyna do formowania |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
|---|---|
| Kod Hs | 8462219000 |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| use | wall panel |
|---|---|
| type | CNC Line |
| control system | PLC control |
| cutting mehod | hydraulic cut and Precut |
| per month | 30 sets |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 2-10m/min |