| Oem | Pod warunkiem, że |
|---|---|
| Certyfikat | CE ISO |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, serwis na cały okres użytkowania. |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 30dni |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Oszklone urządzenia do formowania rolek |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| robienie meriodu | 45 dni |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Oszklone urządzenia do formowania rolek |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| robienie meriodu | 45 dni |
| metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |
| marki | HC |
|---|---|
| Czas życia | 10 lat |
| Moc | 22kW |
| Grubość | 1,5 mm |
| Gwarancja | całe życie |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cuting |
| per month | 30 sets |
| waga | 4-5 t |
|---|---|
| Stosowanie | Dachowy panel dachowy |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Szerokość karmienia | 1200 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% zaliczki przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu inspekcji przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |