| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 8-10m/min |
| Władza | 4+4KW |
|---|---|
| Struktura | Typ stojaka |
| Szybkość formowania | 10 m/min |
| rolki | 3 stacje |
| Średnica wałka rolkowego | 80mm |
| Rodzaj | Maszyna do formowania metalowych rolek Omega Shape Purlin |
|---|---|
| Prędkość | 0-45m/min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Numer modelu | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Moc (W) | 5,5 kW |
| Napięcie | 380 V 50 Hz 3 fazy |
| waga | 3,2–10T |
| Gwarancja | 1 rok |
| Model Number | Aluminum Wall Panel Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable Material | HRB60 or equivalent |
| Material Thickness | 0.2-0.6mm |
| Roller | High grade 45# steel |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Usage | Roof panel |
|---|---|
| length | 12-60m |
| width | 1000mm |
| thickness | 0.3-0.8mm |
| warranty | 12 months |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazury |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 2m / min |
| Imię | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
| Model | HC30-224-1250 |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1220 MM |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |