| type | Electric Control Standing Seam Metal Roof Machine |
|---|---|
| rollers | 19 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Nazwa | Maszyna do formowania podwójnej warstwy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 MM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Type | Trapezoidal Profile Roll Forming Machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Materiał | PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 20m/min |
| Ciężar maszyny | 3,5t |
| Rolki | 45 # Stal |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Materiał | PPGI |
| Nazwa | Maszyna do formowania podwójnej warstwy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w karton; |
| Szybkość formowania rolek | 15-20m/min |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Rodzaj | Automatyczny |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Średnica wału głównego | 75 mm |
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Średnica wału głównego | 75 mm |
| Zasilanie stacji hydraulicznej | 5,5 kW |
| Rodzaj | maszyna do formowania płytek z napędem łańcuchowym |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | 1220 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Baza wyposażenia | Rama ze stali 300H |
| Tolerancja cięcia | ±1 mm |
|---|---|
| Koder | OMRON |
| System sterowania | PLC |
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Materiał rolki | 45# stal |