| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek w kształcie litery L dla przedsiębiorstw budownictwa cywilnego |
|---|---|
| rolki | 14 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | System sterowania PLC U Maszyna do formowania rolek płatwi dla starożytnych architektur |
|---|---|
| rolki | 14 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| type | Trapezoid Roof Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 13 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Middle East |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Średnica wału głównego | 75 mm |
|---|---|
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Kod HS | 8462219000 |
| Stacja hydrauliczna | 5,5 KW, 46# Olej hydrauliczny |
| Tryb pracy | Przycisk + ekran dotykowy Panasonic/Delta |
| rodzaj | Urządzenia do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Pojemność | 2m/min |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |
| Type | Metal roofing sheet roll forming machine |
|---|---|
| Suitable market | Asia |
| Usage | Roof and wall |
| Power | 4+4KW |
| Voltage | 380V or customized |