| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Stosowanie | Dach |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| rodzaj | Maszyna do formowania rolek ze stalowego panelu dachowego |
| szerokość surowca | 1220mm |
| materiał | G550 |
| precyzja cięcia | 1mm |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 4m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Ciężar maszyny | 22T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Rolka Maszyna do formowania |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Stacje rolkowe | 16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał rolki | 45# stal |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |