| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania płytek |
| Używać | dach |
| Moc (w) | 5,5+7,5 kW |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dwuwarstwowa |
|---|---|
| Stosowanie | Dach i ściana |
| Pojemność | 15 m / min |
| Imię | stół podający dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek dachowych, |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| System sterowania | PLC |
|---|---|
| nazwisko | Maszyna do formowania rolek falistych |
| rolki | 12 stacji |
| Szybkość formowania | 15-20m/min |
| Przenoszenie | Łańcuch |
| rolki | 22 stacje |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| napięcie | 220 V 60 HZ 3 fazy (można dostosować) |
| Baza maszynowa | Wiązka H |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Średnica wału głównego | 75 mm |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Moc silnika głównego | 5,5 kW |
|---|---|
| Rodzaj produktu | maszyna do formowania rolek |
| Tryb działania | Przycisk + ekran dotykowy |
| Zasilanie | 380v 50hz 3 fazy |
| Port załadunku | Port Tiencin |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek dachowych |
|---|---|
| Prędkość | 2m/min |
| Materiał rolki | #45 Stal |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazury |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 2m / min |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Delivery Time | 30days |