| System sterowania | PLC |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Władza | 5.5+5.5KW |
| rolki | 12 stacji |
| Koder | OMRON |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1250 MM |
| Pojemność | 4 m / min |
| Stosowanie | Dach |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| grubość | 0,3-0,8 mm |
| Certyfikat | ISO CE |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Maszyna do formowania rolek z oszklonej blachy falistej |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| SZEROKOŚĆ SUROWCA | 1250 mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Materiał | PPGI GI 1,5 mm |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| Stacje rolkowe | 32 stacje rolkowe |
| Packaging Details | 1.Main roll forming machine and un-coiler is nude packing (If you need, we can also packed it with water-proof plastic) 2. PLC control system and motor pump are packed with water proof paper,spare parts in carton box. 3.One set of machine needs a 40' con |
| Delivery Time | 30 work days |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Średnica wału | Φ70mm |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 20m/min |
| Ciężar maszyny | 8.7 |
| rolki | 45# stal |
| Rodzaj | Sprzęt do formowania rolki arkuszy dachowych |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazury |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 2m / min |
| Odpowiedni materiał | gi / ppgi / aluminium |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek z glazury |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Prędkość | 2m / min |
| Model | HC25-180-1080-1250 |
| certification | ISO |