| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Ciężar maszyny | 4.5T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Urządzenia do formowania taśm dachowych |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 10 stacji; W dół: 14 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Nazwa | Maszyna do formowania rolek roletowych 0,6 mm High Speed 380v |
|---|---|
| słowo kluczowe | maszyna do zwijania drzwi żaluzjowych |
| grubość | 0,6 mm |
| Dostarczać | 380V |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka sterownicza jest zapakowana w kartonowe pudełko |
| transduktor | Delta |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania rolek paneli ściennych |
| Szybkość formowania | 15 m/min |
| Całkowita moc | 4+4KW |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Wielkość | 6,5*1,3*1,5 m |
|---|---|
| Tryb jazdy | Napęd łańcuchowy |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 4,5t |
| zasilacz | 380 V/3 FAZY/50 Hz |
| kolor maszyny | Niebieski |
|---|---|
| szerokość materiału | 1500 mm ocynkowany |
| Typ maszyny | Maszyna do formowania rolek podłogowych |
| styl maszynowy | Styl niemiecki |
| ile rolek | 28 rolek |