| Odpowiedni materiał | GI PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Waga | 2,5 T |
| Materiał rolek | Cr12 |
| Aplikacja | System suchej zabudowy |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | maszyna do formowania na zimno, |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 11 stacji; W dół: 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Szerokość karmienia | 1200 mm |
| rolki | 12/15 Rolki |
| kolor maszyny | Bule |
| Grubość | 0,3 - 0,6 mm |
| Tryb jazdy | Napęd łańcuchowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Maszyna do formowania rolek paneli ściennych |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| transduktor | Delta |
| Odpowiednia grubość materiału | 1,5-3 mm |
|---|---|
| Stanowisko formowania | 18Stacje |
| Wał | 45# stal |
| Główny wałek | Stal łożyskowa GCr15 |
| łysy materiał | Cr12 |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |