| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Pojemność | 20m/min |
| Ciężar maszyny | 8.7 |
| rolki | 45# stal |
| Rodzaj | Sprzęt do formowania rolki arkuszy dachowych |
| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Ciężar maszyny | 22T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Rolka Maszyna do formowania |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek paneli dachowych 1100 mm typu russia; |
|---|---|
| Szerokość | 1250 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 2-4m/min |
| Wymiar | 7,5*1,5*1,2 m |
| Moc | 4 + 4KW |
|---|---|
| Pojemność | 45 m / min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| Imię | maszyna do formowania rolek plc omega z cięciem hydraulicznym; |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| rodzaj | Maszyna do formowania rolek glazurowanych |
|---|---|
| szerokość | 1200 mm |
| rolki | 16 rzędów |
| stal H | 400mm |
| Kolor | bule |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Szerokość | 2600m/4000mm |
| Grubość | 0,13-0,3 mm |
| na miesiąc | 20 zestawów |