| Stosowanie | Panel dachowy |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm |
| grubość | 0,3-0,8 mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Standard | CE |
|---|---|
| Funkcjonować | dwa pokłady |
| Prędkość | 8-10m/min |
| Gwarancja | całe życie |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Grubość stalowa | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Szybkość formowania | 10-15m/min |
| Stacje rolkowe | dostosowane |
| Materiał rolki | 45# stal |
| Zasilanie | 380 V, 50 Hz, 3 fazy |
| Użycie | dach i ścianę |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | 1000mm |
| wałek | 45 Stal |
| Pojemność | 10 m / min |
| Użycie | Dach i ściana |
|---|---|
| Pojemność | 15 m/min |
| Władza | 4+4KW |
| Waga | 5-6T |
| Długość | 7-8 m |
| materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | Niestandardowe |
| Funkcja | dwa w jednym |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Użycie | dach i ścianę |
| Pojemność | 10 m / min |
| Waga | 6T |
| Długość | 8 m |
| materiał | PPGI GI AL |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Użycie | drzwi żaluzji |
| Funkcja | przeciw wiatrem |
| Użycie | drzwi garażowe |
|---|---|
| Funkcja | przeciw wiatrem |
| Szerokość | 6m |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 9-10 m / min |