| rolki | w górę 12 i w dół 17 |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Transmisja | Przeniesienie łańcucha |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne PLC |
| moc | 4 + 4 Kw |
| Użycie | rynna |
|---|---|
| typu | Niestandardowe |
| Długość | Niestandardowe |
| materiał | DX51 |
| Pojemność | 10 m / min |
| Odpowiedni materiał | Stal ocynkowana |
|---|---|
| Stosowanie | Płatew dachowa |
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Wykrawanie | tak |
| Grubość | 3 mm |
| materiał | stal kolor |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość | Niestandardowe |
| Waga | 7T |
| Długość | 9M |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 15 m / min |
| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| prędkość robocza | 15 m / min |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei Chiny |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką. |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |