| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 32 stacje |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Odpowiedni materiał | OG PPGI |
|---|---|
| Prędkość | 45m/min |
| Waga | 2,5T |
| Rolki | Cr12 |
| Rodzaj | Stud&Track |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nago, komputerowy skrzynka sterująca jest pakowana przez skrzynkę kartonową. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Zasady płatności | L/C, T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| Prędkość robocza | 8-10m/min |
| Napięcie | 380V 50HZ 3 fazy |
|---|---|
| materiał | Blacha stalowa ocynkowana / kolor |
| Wał | 75mm, solidny |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Czas dostawy | 30dni |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12/16 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Stosowanie | Dach |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Waga | 8,7 T |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Szerokość surowca | 1250mm |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |