| usage | shutter door |
|---|---|
| thickness | 0.3-0.6mm |
| warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Moc (W | 4+4kW |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Rodzaj cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Materiał wału | 45# Św |
| Funkcjonować | Dach |
| Power(W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| moc | 4 + 4 Kw |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| Napięcie | 220 V 60 Hz 3 fazy |
|---|---|
| Stan schorzenie | Nowy |
| Waga | 2,3T |
| Wymiar | 4*1,35*1,51 m |
| Gwarancja | 1 rok |
| wałek z glazury | 18 rzędów |
|---|---|
| Silnik | 5,5kw + 4kw |
| styl motoryczny | Silnik serwo 5,5 kW |
| szerokość stali H | 350 - 400 mm |
| Rozmiar maszyny | 8,58 * 1,7 * 1,45 metra |
| moc | 4 + 4KW |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| moc | 5,5 + 5,5 kW |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Układ sterowania | Ekran dotykowy |
| Metoda cięcia | Hydrauliczny układ tnący |
| prędkość robocza | 0–15 m / min |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1000 mm |
| Stacje rolkowe | 25 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |