| Odpowiedni materiał | GI PPGI |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Waga | 2.5t |
| Materiał rolek | CR12 |
| Aplikacja | System suchej zabudowy |
| Moc (W) | 5.5KW |
|---|---|
| Gwarancja | 18 miesięcy |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|---|
| System sterowania | Panasonic PLC |
| Metoda cięcia | Cięcie hydrauliczne |
| Prędkość pracy | 8-10 m / min |
| Szczegóły pakowania | Maszyna główna jest nagi, a komputerowa skrzynka sterownicza jest pakowana w kartonowe pudełko |
| Wałek i Wał | 45 # Stal z chromowaniem |
|---|---|
| Średnica wału | Φ70 mm |
| Materiał noża | Cr12 |
| Rodzaj napędu | napęd łańcuchowy |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Moc | 17kW |
|---|---|
| Pojemność | 45m/min |
| Wykrawanie | Dostępny |
| Stosowanie | Budynki |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45 mm-0,60 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacja rolkowa | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Materiał rolki | 45 # stal wysokiej jakości |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Droga jazdy | Pojedynczy łańcuch o przekątnej 1,2 cala; |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Odpowiedni materiał | PPGI / GI / Aluminium |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Wałek i wał | 45 # Stal z chromowaną obróbką |
| Średnica wału | Φ70 mm |
| Materiał do cięcia | CR12 |
| Wałek i Wał | 45 # Stal z chromowaniem |
|---|---|
| Średnica wału | Φ70 mm |
| Materiał noża | Cr12 |
| Rodzaj napędu | napęd łańcuchowy |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |