| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Ciężar maszyny | 4.5T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Urządzenia do formowania taśm dachowych |
| Rodzaj | Automatyczna maszyna do formowania rolek C Purlin |
|---|---|
| Grubość | 2-3 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Usługa | Całe życie |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | Maszyna do formowania metalowych rolek w kształcie litery U |
|---|---|
| Prędkość | 8-10 m / min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| Typ | Deszczowa woda stalowa bułka do bułki rurowej |
|---|---|
| Tworzywo | DX52/DX53 |
| Szerokość | 333 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest pakowana w karton. |
| Delivery Time | 30days |
| Rodzaj | Maszyna do formowania metalowych rolek Omega Shape Purlin |
|---|---|
| Prędkość | 0-45m/min |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Rodzaj | Dwuwarstwowa maszyna do formowania rolek |
|---|---|
| Materiał | PPGI |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| materiał gotowych produktów | PPGI i GI ETC |
|---|---|
| średnica wału | 70mm |
| szerokość materiału | 1220mm ppgi |
| styl gotowego produktu | maszyna do formowania rolek glazurowanych dachówek |
| Rodzaj | 34 - 151 - 908 |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania na zimno |
| Grubość | 0,5-1 mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3kw |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Szerokość materiału | Górny: 1200 mm; W dół: 1220 mm |
| Stacje rolkowe | Górna: 12 stacji; W dół: 15 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |