| Typ | maszyna do formowania rolek płytek glazurowanych |
|---|---|
| Szerokość | 1220 |
| grubość | 0,3-0,6 mm |
| Pojemność | 4m/min |
| Wymiar | 8,5*1,5*1,2 m |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| szerokość materiału | 1200 mm |
| Stacje rolkowe | 11 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Automatic Roof Roll Former |
| Kolor | jako twój wymaganie |
|---|---|
| typu | Automatyczne |
| System sterowania | Sterownik PLC |
| metoda cięcia | hydrauliczne cięcie |
| ustanowić rok | od roku 1996 |
| Odpowiedni materiał | PPGI, GI, aluminium |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Szerokość | Skrócony |
| Stan schorzenie | Nowy |
| Rodzaj | maszyna do formowania płytek |
| Material | PPGI GI |
|---|---|
| Thickness | 0.3-0.6mm |
| voltage | 380V |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |
| materiał | PPGi GI |
|---|---|
| Pojemność | 20 m / min |
| Ciężar maszyny | 4.5T |
| Rolki | Stal 45 # |
| typu | Maszyna do formowania taśm dachowych |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,3-0,6 mm |
| Identyfikator materiału | 1250 mm |
| Stacje rolkowe | 12 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Użycie | rynna dachowa |
|---|---|
| materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| rozmiar | 4 '' |
| Waga | 2T |
| Voltage | 380V 50HZ 3 Phase |
|---|---|
| Material | galvanized/color steel sheet |
| Shaft | 75mm, solid |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |