| kolor | niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek metalowych i gąsienic |
| Układ sterowania | Sterowanie PLC |
| Metoda cięcia | cięcie hydrauliczne |
| na miesiąc | 30 zestawów |
| Stosowanie | Stadnina i tor |
|---|---|
| Rodzaj | Lekka maszyna do formowania rolek kilowych |
| grubość | 0,5-1mm |
| Pojemność | 20-40m/min |
| Moc | 4,5+3 kW |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek w kształcie litery L dla przedsiębiorstw budownictwa cywilnego |
|---|---|
| rolki | 14 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Rodzaj | System sterowania PLC U Maszyna do formowania rolek płatwi dla starożytnych architektur |
|---|---|
| rolki | 14 |
| Materiał rolki | No.45 Steel |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Materiał | żołnierz amerykański |
|---|---|
| Grubość | 1,5 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Imię | Maszyna do formowania rolek ramy stalowej 1,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Stosowanie | Stój i śledź |
|---|---|
| Typ | lekka maszyna do tworzenia rolki na kielę |
| Grubość | 0,8-1,8 mm |
| Pojemność | 0-35 m/min |
| Moc | 21,5kw |
| Model Number | Roll Forming Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| typu | maszyna do formowania podwójnego arkusza zadaszenia i ścianek |
|---|---|
| Szerokość | 1000MM |
| rolki | 15 rzędów w dół 16 rzędów |
| łańcuch | 1 cal |
| H stal | 400 mm |
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj | Automatyczny |
| Szerokość | 2600m/4000mm |
| Grubość | 0,13-0,3 mm |
| na miesiąc | 20 zestawów |
| Rodzaj | Maszyna do formowania rolek drzwi migawki |
|---|---|
| Pojemność | 8-10 m / min |
| Materiał | PPGI GI |
| moc | 4 + 4KW |
| Pracownik | Tylko 1 |