| Rodzaj | maszyna do formowania płytek |
|---|---|
| Gwarancja | 18 miesięcy |
| Grubość | 0,3-0,8 mm |
| Wał | 76mm |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Materiał | PPGI GI |
|---|---|
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputer sterujący jest zapakowany w karton. |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Stosowanie | Dach i ściana |
|---|---|
| Materiał | PPGI, GI |
| Operacja | Potrzebna 1 osoba |
| Pojemność | 2-10m/min |
| Waga | 6T |
| Odpowiedni materiał | OG PPGI |
|---|---|
| Prędkość | 45m/min |
| Waga | 2,5T |
| Rolki | Cr12 |
| Rodzaj | Stud&Track |
| Certyfikat | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Certyfikat | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| Rodzaj | blachodachówka szkliwiona |
| System sterowania | Sterowanie PLC |
| Grubość surowca | 0,3-0,6 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,8-1,2 mm |
| Szerokość materiału | 1220 mm |
| Stacje rolkowe | 27 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Stosowanie | panel ścienny |
|---|---|
| Rodzaj | formowanie na zimno |
| Materiał | PPGI GI |
| Grubość | 0,3-0,6 mm |
| Certyfikat | CE ISO |
| Rodzaj materiału | PPGI/GI |
|---|---|
| Grubość materiału | 0,45 mm-0,60 mm |
| Szerokość materiału | 333 mm |
| Stacja rolkowa | 20 stacji |
| Materiał rolki i wału | 45# Hartowanie i powlekanie stali |
| Szczegóły pakowania | Główna maszyna jest naga, komputerowa skrzynka kontrolna jest zapakowana w karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 30dni |
| Zasady płatności | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Możliwość Supply | 20 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Botou Hebei China |